Tere!

Tegemist ei ole veebipoega. Meie lehel saad koostada esialgse hinnapäringu. Koostöös meie spetsialistidega täpsustub tegelik vajadus ja valitud lahenduse detailid. Küttelahendus ostetakse aastateks ja selle soetamiseks ei sobi “põrsas kotis” veebipoelahendus.

PANGE TÄHELE! Nohetec OÜ ei küsi mitte kunagi Teie krediitkaardi ega pangakontoandmeid ega palu Teil siseneda makse teostamiseks e-panka.

Kodulehel olevad hinnad ja toodete saadavus võib sõltuvalt ajahetkest muutuda. Nohetec OÜ jätab endale õiguse muuta hindu ilma ette teatamata. Kui leiate endale sobivad tooted siis kasutage meie lehe hinnapäringu funktsionaalsust või võtke ühendust kontaktvormi abil meie müügiesindajatega täpsema toote-, paigaldus- ja tarneteabe saamiseks.

Lugupidamisega

Nohetec OÜ

Kui vajate abi küttesüsteemi ehitamise või renoveerimise finantseerimisel pöörduge palun meie koostööpartnerite poole.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!


Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO või Nohetec OÜ-ga ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil. 

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Loe lisa siit.

 

Maksed pikema aja jooksul

Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti. Täida taotlus siin.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 33,85% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 500 €, lepingutasu 15 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 15,9% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 750,19 € ja tagasimaksete summa 750,19 €.