Tere!

Tegemist ei ole veebipoega. Meie lehel saad koostada esialgse hinnapäringu. Koostöös meie spetsialistidega täpsustub tegelik vajadus ja valitud lahenduse detailid. Küttelahendus ostetakse aastateks ja selle soetamiseks ei sobi “põrsas kotis” veebipoelahendus.  

PANGE TÄHELE! Nohetec OÜ ei küsi mitte kunagi Teie krediitkaardi ega pangakontoandmeid ega palu Teil siseneda makse teostamiseks e-panka. 

Kodulehel olevad hinnad ja toodete saadavus võib sõltuvalt ajahetkest muutuda. Nohetec OÜ jätab endale õiguse muuta hindu ilma ette teatamata. Kui leiate endale sobivad tooted siis kasutage meie lehe hinnapäringu funktsionaalsust või võtke ühendust kontaktvormi abil meie müügiesindajatega täpsema toote-, paigaldus- ja tarneteabe saamiseks.

Lugupidamisega

Nohetec OÜ

Kui vajate abi küttesüsteemi ehitamise või renoveerimise finantseerimisel pöörduge palun meie koostööpartnerite poole.

Maksed pikema aja jooksul

Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 33,85% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / laenu summa 500 €, lepingutasu 15 €, periood 36 kuud, fikseeritud intressimäär 15,9% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 750,19 € ja tagasimaksete summa 750,19 €.

 

Järelmaks teeb ostmise mugavaks

LHV järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus siin ja teeme Sulle kohe pakkumise. Vastus taotlusele mõne minutiga.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või
lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus
on 106,35 € ja krediidi kulukuse määr on 23,15% aastas järgmistel
näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 2000 €, sissemakse 0%,
krediidisumma 2000 €, intress 19,90% jäägilt aastas (fikseeritud),
lepingutasu 19,90 €, järelmaksu  periood 23 kuud, tasumine igakuiste
annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2446,06 € ja tagasimaksete summa
2446,06 €.