Moretti on olnud rahvusvaheliselt aktiivne alates aastast 1960, olles kaminaturu Made in Italy võrdkujuks. Tänapäeval on ettevõtte põhitoodanguks puidukraanulitel  (pelletitel) toimivad kaminad. Moretti on edukalt ühendanud oma seadmetes kõrgtehnoloogia aegumatu disainiga. Moretti kamin ei ole mitte lihtsalt tulekolle vaid disainitoode mis sobib igasse kodusse. Enam ei pea muretsema, kas kamin sobib sisustuslahendusega sest Moretti toodangust leiab kindlasti midagi sobivat.

Moretti seadme jaotuvud mitmeks gruppiks nii välise viimistluse kui ka kasutatud tehnoloogiate järgi. Allpoolt leiate lühikese kirjelduse Moretti tootegruppides et hõlbustada teie valikut. Julgesti pöörduge meie poole kui teil jääb midagi ebaselgeks. Aitame rõõmuga.

Moretti pelletikaminad jagunevad esiteks küttetehnoloogia järgi vesikeskküttekaminad, õhküttekaminad ja õhujaotusega kaminad. Vesikeskküttekaminad (AQUA mudelid) on veesärgiga ja võimaldavad toota sooja küttevett mida saab hiljem suunata hoone küttesüsteemi. 

Õhküttekaminad (ARIA mudelid) suunavad soojenenud õhu enda ümber ja soojendavad ruumi kuhu kamin on paigutatud ning teisi piirnevaid ruume. 

Õhujaotusega kaminad (CANALIZZATE mudeli) on õhkküttekaminad, millesse on paigutatud valmis õhujaotussüsteem. Jaotussüsteem võimaldab kamina lihtsalt ühendada hoonesse juba paigaldatud õhkküttelahendusega. Jaotussüsteemil on kaks eraldi reguleeritavat jaotuskanalit.

Viimistluse järgi jaotuvad Moretti seadmed STYLE, ALL STYLE ja GLASS mudeliteks. STYLE mudelite välisviimistluseks on kõrgläikega värvitud teras. ALL STYLE mudeli viimistluseks kasutatakse unikaalset keraamikat. GLASS mudelite väline viimistlusmaterjal on klaas. 

Lisaks jagunevad seadmed veel erinevate kasutusmugavuse seadete vahel. Näiteks manuaalne puhastus, põlemiskambri automaatpuhastu (CLEAN) või nii põlemiskambri kui ka soojusvaheti puhastus (ALL CLEAN) mudelitel. Katla soetamisel saab velle lisaks tellida erinevaid tüübikohaseid lisaseadmeid. Täpsema ülevaate saamiseks pöörduge meie personali poole.