Easypell pelletikatlad on arendatud ja valmistatud Austrias vastavalt ÖkoFEN standardile. ÖkoFEN on üleilmne liider pelletikatelde turul. Koos Easypell katlaga soetate ennast tõestanud kvaliteediga tehnoloogia. Tänaseks on paigaldatud rohkem kui 70 000 töötavat seadet üle maailma. Easypelli innovatiivne tehnoloogia ja kõrged kvaliteedinõuded tagavad teile usaldusväärse küttelahenduse aastateks. Tänu katelde erilisele ehitusele ja sisseehitatud andursüsteemile saab optimeerida küttekulu ja põlemise efektiivsust kõikides tingimustes automaatselt, ilma kasutaja sekkumiseta. Easypell katlad aitavad teil hoida keskkonda. Katlad vastavad EN 303-5 Class 5 kui ka Ecodesign ERP (EU Ecodesign Directive) nõuetele ning pea kõikide riikide heitmete vähendamise programmide standarditele.

Easypell katlad on vähese hooldusvajadusega. Tänu automaatpuhastusele ja põleti tuhaeemaldussüsteemile vajab katel ainult ühte puhastust kütteperioodil. Suure mahuga tuhakonteiner vajab tühjendamist sõltuvalt kütteintensiivsusest alles iga 1-2 kuu tagant.

Easypell katlaga naudid lihtsa ja mugava keskküttesüsteemi eeliseid. Nii kütte süütamine, tuhaeemaldus, kui ka kütuse ettekanne toimivad automaatselt. Tänu lihtsalt kasutatavale juhtpaneelile toodab katel kütte- ja tarbevett täpselt sinu vajadustest lähtuvalt. Soojusvaheti puhastus võtab ainult paar sekundit, kasutades selleks siis kas hooba või integreeritud mootorit. Suur pelletimahuti tagab katla autonoomsuse kuni nädalaks.

 

Easypell katlaga saate soodsa ja usaldusväärse küttesüsteemi, ilma keerulise paigaldustöö ja suure ruumivajaduseta. Võite asendada oma vana vedelkütuse-, puidu- või gaasikatla ilma tarviduseta muuta radiaatorite- või põrandaküttepaigaldisi. Easypell katel on kompaktne ja vajab vähem kui 1m2 teie põrandaruumist – pelletimahuti kaasaarvatud. Katelt saab paigaldada keldrisse, garaaži, eraldi hoonesse või juba olemasolevasse katlaruumi.

               Lisateavet toodete kohta leiate tootja kodulehelt.